درباره ما

نصربلاگ تشکیل شده از یک تیم مدیریتی خوش ذوق و با تجربه است که قصد دارد با ارائه خدمات با کیفیت خود خدمتی به تمام ایرانیان و هموطنان عزیز خودش کرده باشد. هدف از ایجاد مجموعه ای تحت عنوان نصربلاگ این بود که محدودیت ها را از بین ببریم، به گمانم تا حدودی این محدودیت ها از بین رفته است، نصربلاگ قصد دارد به گونه ای باشد که کاربر وقتی در حال مدیریت سایت خود است، احساس آزادی کند، احساس کند همه چیز در کنترل اوست، و این هدفی است که ما آن را روزانه به صورت بیسیار جددی دنبال می کنیم. اما تمام هدف ما از ایجاد نصربلاگ فقط احساس آزادی مدیران سایت ها نبود، بلکه تمام تلاش خود را خواهیم کرد که بیشترین امکانات را با بهترین سرعت در اختیار شما قرار دهیم، هدف ما ارائه خدماتی رایگان است، ماندگاری نصربلاگ تضمین می شود، چرا که پروژه نصربلاگ دارای هدفی بود که همان روز های اول درباره ی آن ساعت ها بحث شد، آمار رو به رشد نصربلاگ علامت این است که مورد استقبال کاربران قرار گرفته است، نظم در کار ما حرف اول را می زند، به ظوری که نظم را می توانید در جای جای نصربلاگ به وضوح مشاهده کنید.

حالا چرا نام این مجموعه نصربلاگ شد؟
ساعت ها به صورت گروهی نشستیم و به صورت جددی به دنبال یک نام خوب برای سایتمان بودیم، سه هفته ای بود که هنوز نام دلچسب برای سیستم یافت نشده بود، تا اینکه به پیشنهاد یکی از اعضای مدیریت تصمیم گرفتیم به کتاب آسمانی قرآن کریم رجوع کنیم. تصمیم ما به صورت قطعی بر آن شد که از نام یک سوره برای سایت استفاده کنیم، تا اینکه بعد از گشت و گذار در فهرست کتاب قرآن به سوه ای زیبا برخوردیم که آن سوره « نصر » نام داشت، اینگونه بود که نام نصر به دل ما نشست ... . دنبال معنی این کلمه بودیم به معانی زیادی برخورد کردیم از جمله : یار ، پیروز ، موفقیت و ... دیدیم که اگر یارِ بلاگ باشیم چقدر جالب است، ما آمده ایم که یار شما بمانیم و یار شما خواهیم ماند ...

ما برای برنامه نویسی نصربلاگ دنبال زبانی گشتیم که بتوانیم بیشترین استفاده را از آن در خدمات خود ببریم، تا اینکه زبان PHP به عنوان یکی از قدرتمند ترین زبان های روز دنیا توجه ما را به خود جلب کرد، زبان PHP را با چند زبان دیگر مقایسه کردیم، نتیجه امر این بود که در آخر زبان PHP بهترین گزینه بود، در نسخه فعلی نصربلاگ صفحهات سایت به صورت داینامیک برنامه نویسی شده اند، از تکنولوژی آژاکس جهت افزایش هر چه بیشتر سرعت استفاده شده است.

تا اینکه سیستم با زبان PHP به صورت نیمه کامل برنامه نویسی شد، سیستم تست شد، ظاهراً ایرادی نداشت سرور های سایت خریداری شد، تصمیم گرفتیم از همان ابتدا سرور های خوبی را خریداری کنیم، سایت با موفقیت بر روی سرور های خریداری شده پیاده سازی شد، روی سرور سایت تست شد، باز هم ظاهرا مشکلی نداشت و ...
کاربرانی که به تازگی نصربلاگی شده بودند ایراد های سیستم را به ما گوشزد می کردند و ما هم طبق وظیفه ایراد ها را بر طرف می کردیم، امنیت سیستم در ابتدای فعالیت بسیار پایین بود در حالی که در حال حاضر امنیت سایت به میزان قابل توجهی بالاست.

هدف ما خالصانه خدمت بود، که روز به روز در حال نزدیک شدن به این هدف به صورت گسترده هستیم، روزی که کاربری رضایت خود را از خدمات ما اعلام کند آن روز یکی از بهترین روز های زندگیمان خواهد بود.

اما هدف تیم مدیریت نصربلاگ فقط به سایت نصربلاگ خلاصه نمی شود، خبرهایی هست که در آینده متوجه آن خواهید شد ...

و اما حالا ...
اگر مشکلی در زمینه سایت نویسی و یا اختلالی در ارائه خدمات مشاهده فرمودید حتماً به ما اطلاع دهید تا سریعاً نسبت به رفع آن اقدام کنیم، پشتیبانی سریع و متخصصانه از کاربر، حرف اول را در سیاست های مدیریتی نصربلاگ می زند، پس نگران بی جواب ماندن سئوال هایتان نباشید.


ما کجائیم ؟
ما هم در همین کره ی خاکی ای که شما زندگی می کنید، زندگی میکنیم با این تفاوت که شاید یکی در ایران یکی در خارج از ایران، یکی در تهران، یکی در شیراز و یکی در ... ما هم در استان زیبای گلستان، شهرستان علی آباد کتول ساکن هستیم، جایی که هنگام کار با نصربلاگ فقط یک نگاه به محیط سر سبز اینجا شوق و انگیزه ی ما را بیشتر می کند.

نصربلاگ در حال حاضر پتانسیل میزبانی بیش از 100 ها هزار سایت پر بازدید را داراست.

باتشکر - تیم مدیریت نصربلاگ
نگارش 2.0.0 نصربلاگ
ساختار نگارش 2.0.0 به گونه ای طراحی و برنامه نویسی شده است که کندی سرعت دسترسی به داده ها را به حداقل رسانده، علی رقم افزایش سرعت با بهبود دادن لایه های برنامه نویسی امنیت برنامه بسیار بهبود یافته است.